Идеологическая и воспитательная работа

План работы на другое паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Мерапрыемства

 

Дата

 

Клас

 

Адказны 

1      

Тыдзень здаровага харчавання

 

08.01-

  12.01

1- 11

Класныя кіраўнікі

2      

Дзень здароўя “Снежны снайпер”

  12.01

1 - 11

Сплендзер А.І.

3      

Турнір па валейболу памяці Уладзіміра Высоцкага

26.01

 

Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

4      

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

02.02

7 - 11

Верман Д.С. Цыганкова Ф.І.

Данчанка С.В.

5      

Дзень юнага героя - антыфашыста

08.02

4 - 8

Класныя кіраўнікі

Педагог - арганізатар

6      

Зімовае свята “Лыжня - 2019”

09.02

1 - 11

Суржык А.М.

7      

Дзень памяці воінаў - інтэрнацыяналістаў

15.02

1 - 11

Класныя кіраўнікі

Педагог - арганізатар

8      

Свята, прысвечанае абаронцам Айчыны

 

23.02

1 - 6

Вінаградава С.А.

Цыганкова Ф.І.

9      

Свята, прысвечанае 8 Сакавіка

07.03

1 - 11

Саванчук А.І.

Голік Т.А.

10 

Спартыўнае свята “Сябры здароўя”

09.03

1 - 11

Сплендзер А.І.

11 

Дзень Канстытуцыі РБ

15.03

1 - 11

Педагог - арганізатар

Педагог сацыяльны

12 

Тыдзень дзіцячай і юнацкай кнігі

Сакавік

1 - 11

Бібліятэкар СК Ліс Н.І.

13 

Сусветны дзень здароўя. Спартыўнае свята “Здароўе, маладосць, прыгажосць”

06.04

1 - 11

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя

14 

Сусветны дзень кнігі

23.04

1 - 11

Бібліятэкар СК Ліс Н.І.

15 

Дзень памяці Чарнобыльскай трагедыі

26.04

1 - 11

Класныя кіраўнікі

Педагог - арганізатар

16 

Тыдзень прававых ведаў

Красавік

1 - 11

Педагог сацыяльны

17 

Тыдзень прафарыентацыі

Красавік

1 - 11

Настаўнікі прац. навучання

18 

Дзень друку

05.05

1 - 11

Класныя кіраўнікі

Педагог - арганізатар

19 

Дзень Перамогі

09.05

1 - 11

Адміністрацыя

Педагог - арганізатар

20 

Міжнародны дзень сям’і

15.05

1 - 11

Класныя кіраўнікі

Педагог - арганізатар

21 

Міжнародны дзень музеяў

18.05

1 - 11

Голік Т.А.

22 

Спартыўны вечар

25.05

6 - 11

Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

23 

Турыстычны злёт

31.05

1 - 11

Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

24 

Апошні званок

31.05

1 - 11

Педагог - арганізатар

25 

Выпускны баль

Чэрвень

7 - 11

Данчанка С.В.

Грышчук М.І.

План работы на першае паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

 

Мерапрыемствы

 

 

Тэрмін

 

Клас

 

Адказны

1

Урачыстая лінейка, прысвечаная пачатку навучальнага года

01.09

1 - 11

Педагог-арганізатар

2

Дзень  беларускай пісьменнасці

04.09

1-11

Класныя кіраўнікі

3

Дзень нараджэння БРСМ

06.09

9-11

Педагог-арганізатар

4

Сусветны дзень прафілактыкі суіцыдаў

10.09

1-11

ПС

Класныя кіраўнікі

5

Свята нараджэння БРПА

13.09

2-8

Педагог-арганізатар

6

Адкрыццё спартыўнага сезона школы

09.09

1-11

Сплендзер А.І.

Суржык А.М.

7

Месячнік па збору макулатуры

 

01.09-30.09

1-11

Класныя кіраўнікі,

педагог-арганізатар

8

Міжнародны дзень міру

21.09

1-11

Класныя кіраўнікі,

педагог-арганізатар

10

Тыдзень турызму і краязнаўства

24.09-29.09

1-11

Суржык А.М.

11

Дзень настаўніка

05.10

  1-11

Данчанка В.М.

Сяргейчык І.М.

12

Дзень маці

12.10

1-11

Бут-Гусаім С.І.

Канявега К.М.

13

Спартландыя “Вясёлыя старты”

13.10

1-11

Суржык А.М.

14

Спартыўнае свята “Алімпійскія гульні

10.11

1-11

Сплендзер А.І.

15

Акцыя “Эканомім разам”

11.11

1-11

Класныя кіраўнікі

16

Сусветны дзень дзіцяці.

20.11

1-11

Класныя кіраўнікі

17

Конкурс малюнка і плаката “Небяспека  - СНІД!”

01.12

5-11

ПС,

класныя кіраўнікі

18

Дзень інваліда. Акцыя “Нашы дзеці”

03.12

1-11

Класныя кіраўнікі

19

Спартландыя “У здаровым целе, здаровы дух”

08.12

1-11

Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

20

Дзень правоў чалавека

10.12

1-11

ПС, класныя кіраўнікі

21

Ранішнік “Сустракаем Новы Год

27.12

1-6

Цыганкова Ф.І.

Субоцька Л.А.

22

Навагодні баль-маскарад

27.12

7-11

Касянік Н.М.

Кацэўман Т.С.

свернуть