Расписание

Расписание звонков

Расклад званкоў

         на 2018/2019 навучальны год   

                                   панядзелак, серада- субота                                  

№ урока

Час правядзення

1 урок

9.00-9.45

2 урок

9.55-10.40

3 урок

11.00-11.45

4 урок

12.05-12.50

5 урок

13.00-13.45

6 урок

13.55-14.40

7 урок

14.50-15.35

                              

аўторак

№ урока

Час правядзення

0 урок

8.40-9.10

1 урок

9.15-10.00

2 урок

10.10-10.55

3 урок

11.15-12.00

4 урок

12.20-13.05

5 урок

13.15-14.00

6 урок

14.10-14.55

7 урок

15.05-15.50

свернуть

Расписание уроков (1-4 классы)

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

П

А

Н

Я

ДЗ

Е

Л

А

К

1

бел.літ.

чал. і свет

выяўл. маст.

ням.мова

2

бел. мова

матэмат.

матэмат.

АБЖ

3

матэмат.

бел. мова

бел.мова

матэмат.

4

выяўл. маст.

выяўл. маст.

АБЖ

бел.мова

5

 

 

ням. мова

выяў. маст.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

руск. мова

бел. літар.

чалав. і свет

руск. літар.

2

матэмат.

бел. мова

матэмат.

руск. мова

3

фіз. к. і зд..

фіз. к. і зд.

руск. мова

матэмат.

4

 

матэмат

руск. літар

фіз. к. і зд.

5

 

 

фіз. к. і зд.

чалав. і свет

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

бел.мова

руск.літ.

бел. літ.

бел. літ.

2

матэмат.

руск. мова

бел.мова

бел.мова

3

час зд. і сп.

час зд. і сп.

матэмат.

матэмат.

4

бел. літ.

матэмат.

ням.мова

час зд. і сп.

5

прац.навуч.

прац.навуч.

час зд. і сп.

ням.мова

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

чал. і свет

руск.літ.

руск.літ.

руск.літ.

2

матэмат.

руск.мова

руск.мова

руск.мова

3

в.мастацт.

матэмат.

музыка

матэмат.

4

музыка

музыка

матэмат.

прац.навуч

5

 

 

прац.навуч.

музыка

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

1

бел.літ.

АБЖ

фіз. к. і зд.

бел.літ.

2

фіз. к. і зд.

фіз. к. і зд.

ням.мова

бел.мова

3

бел.мова

бел.мова

бел.мова

фіз. к. і зд.

4

 

бел.літ.

бел.літ.

ням.мова

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

У

Б

О

Т

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание уроков (5-8 классы)

 

5 клас

 

6клас

 

7 клас

 

8 клас

 

П
А
Н
Я

Д

З

Е

Л

А

К

 

 

 

 

 

 

 

мастацтва

13

руск. літар.

12

матэмат.

10

біялогія

8

матэмат.

17

біялогія

8

ням.мова

13

сусв.гіст.

16

руск.мова

15

руск.мова

12

фіз. к. і зд

5

матэмат.

17

чал. і свет

8

фіз. к. і зд.

5

сусв.гіст.

16

ням. мова

13

фіз. к. і зд.

5

матэмат.

10

біялогія

8

руск.мова

12

 

 

ням.мова

15

руск. літар.

12

фізіка

17

 

 

 

 

 

 

фіз. к. і зд

5

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

 

 

 

 

 

 

 

ням.мова

13

матэмат.

10

руск. літар.

16

час зд. і сп.

5

матэмат.

10

інфармат.

17

час зд. і сп.

5

ням. мова

13

руск.мова

16

ням.мова

13

руск. мова

15

хімія

8

час зд. і сп.

5

руск. мова

15

матэмат.

10

геаграфія

13

руск. літар.

12

час зд. і сп.

5

ням.мова

13

матэмат.

17

 

 

руск. літар.

12

фізіка

17

бел. літар.

15

 

 

 

 

мастацтва

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

 

 

 

 

 

ням. мова

13

бел.літ.

15

матэмат.

10

матэмат.

17

руск. мова

12

бел. мова

15

ням. мова

13

фізіка

17

руск.літ.

12

матэмат.

10

сусв.гіст.

16

ням. мова

13

матэмат.

17

руск. мова

12

біялогія

10

геаграфія

15

бел. мова

12

геаграфія

10

інфармат.

17

бел.мова

15

бел.літ.

10

сусв.гіст.

16

руск. мова

12

бел.літ.

15

 

 

 

 

АБЖ

15

мастацтва

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

 

 

 

 

 

 

прац.навуч.

6

бел.літ.

15

бел.літ.

16

руск.літ.

12

фіз.к. і зд

5

бел. мова

15

бел.мова

16

руск. мова

12

бел. мова

16

матэмат.

10

фіз.к. і зд.

5

бел. мова

15

матэмат.

17

прац.навуч.

2/6

матэмат.

10

фіз.к. і зд.

5

бел.літ.

13

прац.навуч.

2/6

хімія

8

матэмат.

10

сусв.гіст.

16

фіз.к. і зд

5

фізіка

17

хімія

8

 

 

АБЖ

12

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

 

 

 

сусв.гіст.

16

матэмат.

10

бел.мова

12

прац.навуч.

2/6

бел.мова

12

бел.мова

15

матэмат.

10

матэмат.

17

ням.мова

10

мастацтва

12

прац.навуч.

2/6

інфармат.

17

АБЖ

13

сусв. гіст.

16

прац.навуч.

2/6

біялогія

15

матэмат.

17

ням.мова

13

геаграфія

8

сусв. гіст.

16

С

У

Б

О

Т

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание уроков (9-11 классы)

 

9 клас

 

10 клас

 

11 клас

 

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

 

 

 

 

 

 

 

сусв. гіст.

16

фіз.к. і зд.

5

астраномія

17

руск.мова

12

матэмат.

10

фіз.к. і зд.

5

ням. мова

13

сусв. гіст.

16

матэмат.

10

матэмат.

10

фізіка

17

руск. мова

12

грамадазн.

16

ням.мова

13

фізіка

17

фіз.к. і зд.

5

грамадазн.

16

ням.мова

13

чарчэнне

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

 

 

 

 

 

 

 

руск. літар.

12

фізіка

17

хімія

15

руск.мова

12

хімія

8

бел.мова

15

матэмат.

10

руск. мова

12

фізіка

17

фізіка

17

руск. літар.

12

біялогія.

8

хімія

8

матэмат.

10

бел. літар

15

час зд. і сп.

5

біялогія

8

матэмат.

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

 

 

 

 

 

 

бел.літ.

12

сусв. гіст.

16

час зд. і сп.

5

бел.мова

16

час зд. і сп.

5

матэмат.

10

фізіка

17

геаграфія.

15

хімія

8

біялогія

8

ням.мова

13

сусв. гіст.

16

сусв. гіст.

16

хімія

8

ням.мова

13

ням.мова

13

матэмат.

10

мед./дапр.падр.

15/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

 

 

 

 

 

 

матэмат.

10

біялогія

8

інфармат.

17

інфармат.

17

матэмат.

10

біялогія

8

біялогія

8

інфармат.

17

руск.мова

12

хімія

8

бел.мова

15

руск.літ.

12

фіз.к. і зд.

5

бел.літ.

15

сусв.гіст.

16

рус.літ.

12

прац.навуч.

6

 

 

 

 

прац.навуч.

6

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

 

 

 

 

 

 

ням.мова

13

бел.літ.

15

геаграфія

8

прац.навуч.

2/6

геаграфія

8

ням.мова

13

бел.мова

15

ням.мова

13

грамадазн.

16

геаграфія

8

фіз.к. і зд.

5

матэмат.

10

матэмат.

10

мед./дапр.падр.

12/2

фіз.к. і зд.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

У

Б

О

Т

А

 

 

 

 

 

прац.навуч.

6

 

 

 

 

прац.навуч.

6

 

 

 

 

прац.навуч.

6

 

 

 

 

прац.навуч.

6

 

 

свернуть

Расписание занятий (интегрированное обучение)

 

Расклад вучэбных заняткаў

 на I паўгоддзе  2018/2019 навучальнагагода

 ў классе інтэгрыраванага навучання

 

 

7 клас 1 аддзязення дап.шк.

П

А

Н

Я

Дз

Е

Л

А

К

1

руск. літар.

2

біялогія

3

руск.мова

4

фіз. к. і зд.

5

матэмат.

6

 

7

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

прац.навуч. (інт.)

2

прац.навуч. (інт.)

3

элем. камп’ют. граматы (інт.)

4

геаграфія (інт.)

5

час зд. і сп.

6

сац.-бытав. арыенціроўка (інт.)

7

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

бел.літ.

2

бел. мова

3

матэмат.

4

руск. мова

5

геаграфія

7

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

бел.літ.

2

бел. мова

3

матэмат.

4

прац.навуч.

5

прац.навуч.

6

фіз.к. і зд

7

АБЖ

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

матэмат.

2

бел.мова

3

прац.навуч.

4

прац.навуч. (інт.)

5

сац.-бытав. арыенціроўка (інт.)

7

карэкцыя (інт.)

свернуть

Расписание занятий СМГ

Расписание факультативов

Расклад

правядзення факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Дзень

Назва  факультатыва

Клас

Час

Настаўнік

Панядзелак

I

Рашэнне тэкставых задач

2

13.10-13.55

Цыганкова Ф.І.

2

Падарожжа ў свет казкі

3

14.05-14.50

Данчанка В.М.

3

Матэматычная вясёлка

4

14.05-14.50

Бут-Гусаім С.І.

4

Зялёныя школы

6

14.05-14.50

Сяргейчык І.М.

5

Погружаемся в интер. мир образов. и правоп. слов

6

15.00-15.45

Канявега С.В.

6

Свет культурных раслін

7

15.00-15.45

Сяргейчык І.М.

7

Асновы права

10

15.00-15.45

Данчанка В.М.

8

Современная риторика:основы речевого общения

11

15.00-15.45

Суржык Л.А.

Аўторак

1

Творчая майстэрня

1

12.05-12.50

Субоцька Л.А.

2

Мая Айчына. Рэспубліка Беларусь

1

13.10-13.55

Данчанка В.М.

3

Сем “Я”

2

13.10-13.55

Голуб А.П.

4

Фітадызайн

4

14.05-14.50

Грышчук М.І.

5

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

6

15.00-15.45

Саванчук А.І.

6

Па краінах і кантынентах

8

15.00-15.45

Грышчук М.І.

7

Асновы  бяспекі жыццядзейнасці

9

15.00-15.45

Арабей Г.І.

8

Культура речи

10

15.00-15.45

Суржык Л.А.

9

Экалогія чалавека і экалогія біясферы

11

15.00-15.45

Верман Д.С.

Серада

1

Экалагічнае краязнаўства

3

14.05-14.50

Грышчук М.І.

2

Мая Айчына. Мы– грамадзяне Рэспублікі Беларусь

4

14.05-14.50

Данчанка В.М.

3

Рашэнне задач па фізічнай геаграфіі

6

15.00-15.45

Грышчук М.І.

4

Складаны сказ без складанасці

9

15.00-15.45

Куніцкі С.П.

5

Асновы сучаснага этыкету

9

15.00-15.45

Сяргейчык І.М.

6

Дзіўны свет арганічных рэчываў

10

15.00-15.45

Верман Д.С.

7

Культура здаровага ладу жыцця

10

16.00-16.45

Сяргейчык І.М.

Чацвер

1

Гуляем у футбол

3

14.05-14.50

Арабей Г.І.

2

У краіне цудоўнай хіміі

7

15.00-15.45

Верман Д.С.

3

Гэты няпросты просты сказ

8

15.00-15.45

Саванчук А.І.

4

Мы - самі

8

15.00-15.45

Сяргейчык І.М.

5

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

15.00-15.45

Суржык Л.А.

6

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

14.05-14.50

Саванчук А.І.

Пятніца

1

Гуляем у футбол

4

14.05-14.55

Арабей Г.І.

2

Падарожжа па геаграфічнай карце

7

15.00-15.45

Грышчук М.І.

3

Асновы  бяспекі жыццядзейнасці

8

15.00-15.45

Арабей Г.І.

4

Маё прафесійнае будучае

9

15.00-15.45

Данчанка В.М.

Субота

1

Гуляем у футбол

6

9.00-9.45

Суржык А.М.

свернуть

Расписание секций и кружков

Расклад

работы спартыўных секцый

на 2018/2019 навучальны год

 

 

№ п\п

 

Назва

секцыі

 

 

К-ць гадзін

 

Клас

 

Час і дзень правядзення

 

Настаўнік

 

1

Валейбол

(дзяўчынкі)

 

1,5

 

7-11

серада

18.00-19.10

 

Сплендзер А.І.

 

2

Валейбол

(хлопчыкі)

 

1,5

 

6-10

серада

19.10-20.20

Сплендзер А.І.

 

 

3

Настольны тэніс

 

1,5

 

6-10

панядзелак

16.00-17.10

Суржык А.М.

 

4

АФП

1,5

3-7

субота

        9.55-11.00

Суржык А.М.

                               

 

 

свернуть