Расписание

Расписание звонков

Расклад званкоў

                                   панядзелак- серада,пятніца                              

№ урока

Час правядзення

1 урок

9.00-9.45

2 урок

9.55-10.40

3 урок

10.55-11.40

4 урок

11.45-12.40

5 урок

12.55-13.40

6 урок

13.55-14.40

7 урок

14.50-15.35

                              

чацвер

№ урока

Час правядзення

0 урок

8.40-9.15

1 урок

9.20-10.05

2 урок

10.15-11.00

3 урок

11.15-12.00

4 урок

12.15-13.00

5 урок

13.15-14.00

6 урок

14.10-14.55

7 урок

15.05-15.50

 

субота

№ урока

Час правядзення

1 урок

9.00-9.45

2 урок

9.55-10.35

3 урок

10.40-11.25

4 урок

11.30-12.15

свернуть

Расписание уроков (1-4 классы)

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

П

А

Н

Я

ДЗ

Е

Л

А

К

1

бел.літ.

бел. літ.

бел. літ.

руск. літ.

2

бел. мова

бел.  мова

бел. мова

руск. мова

3

матэмат.

матэмат.

матэмат.

матэмат.

4

выяўл. маст.

выяўл. маст.

чал. і свет

чал. і свет

5

 

 

выяўл. маст.

выяўл. маст.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

матэмат.

руск. літ.

руск. літ.

фіз. к. і зд.

2

фіз. к. і зд.

руск. мова

ням. мова

бел. мова

3

руск. мова

фіз. к. і зд.

руск. мова

бел. літ.

4

прац. нав.

матэмат.

матэмат.

матэмат.

5

 

 

фіз. к. і зд.

ням. мова

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

бел. літ.

бел. літ.

бел. мова

руск. літ.

2

бел. мова

фіз. к. і зд.

матэмат.

руск. мова

3

фіз. к. і зд.

бел. мова

ням. мова

матэмат.

4

чал. і свет

матэмат.

фіз. к. і зд.

ням. мова

5

 

 

бел. літ.

фіз. к. і зд.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

бел. мова

руск. літ.

руск. літ.

музыка

2

матэмат.

руск. мова

ням. мова

бел. літ.

3

музыка

прац. нав.

руск. мова

бел. мова

4

выяўл. маст

АБЖ

музыка

ням. мова

5

 

час зд. і сп.

прац. нав.

АБЖ

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

1

бел. літ.

чал. і свет

час зд. і сп.

руск. мова

2

матэмат.

руск. мова

руск. мова

час зд. і сп.

3

час зд. і сп.

матэмат.

матэмат.

матэмат.

4

 

музыка

АБЖ

прац. нав.

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание уроков (5-8 классы)

 

 

5 клас

 

6клас

 

7 клас

 

8 клас

 

П

А

Н

Я

ДЗ

Е

Л

А

К

1

руск. літ.

8

матэмат.

10

фіз. к. і зд.

5

руск. літ.

12

2

руск. мова

8

фіз. к. і зд.

5

фізіка

13

руск. мова

12

3

матэмат.

8

руск. мова

10

бел. літ.

13

інфармат.

12

4

фіз. к. і зд.

5

руск.літ.

10

матэмат.

13

гіст. Бел.

12

5

сусв. гіст.

8

прац. нав.

2/6

інфармат.

13

фіз. к. і зд.

5

6

 

 

прац. нав.

2/6

руск. мова

13

матэмат.

12

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

руск. літ.

8

руск. літ.

10

гіст. Бел.

13

ням. мова

12

2

руск. мова

8

руск. мова

10

матэмат.

13

сусв. гіст.

12

3

матэмат.

8

ням. мова

10

руск. мова

13

руск. мова

12

4

прац. нав.

2/6

час зд. і сп.

5

руск. літ.

13

бел. мова

12

5

чал. і свет

8

матэмат.

10

прац. нав.

2/6

бел. літ.

12

6

час зд. і сп.

5

бел. мова

10

прац. нав.

2/6

матэмат.

12

7

 

 

 

 

час зд. і сп.

5

прац. нав.

2/6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

ням. мова

8

руск. мова

10

мастацтва

13

геаграфія

12

2

бел. мова

8

геаграфія

10

ням. мова

13

матэмат.

12

3

бел. літ.

8

інфармат.

10

геаграфія

13

біялогія

12

4

мастацтва

8

матэмат.

10

фізіка

13

хімія

12

5

матэмат.

8

мастацтва

10

біялогія

13

ням. мова

12

6

 

 

ням. мова

10

матэмат.

13

руск. літ.

12

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

фіз. к. і зд.

5

сусв. гіст.

10

бел. літ.

13

ням. мова

12

2

руск. мова

8

матэмат.

10

бел. мова

13

фіз. к. і зд.

5

3

матэмат.

8

гіст. Бел.

10

ням. мова

13

бел. мова

12

4

сусв. гіст.

8

фіз. к. і зд.

5

матэмат.

13

матэмат.

12

5

ням. мова

8

бел. мова

10

сусв. гіст.

13

біялогія

12

6

бел. мова

8

бел. літ.

10

фіз. к. і зд.

13

фізіка

12

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

1

бел. літ.

8

бел. мова

10

хімія

13

матэмат.

12

2

бел. мова

8

матэмат.

10

ням. мова

13

геаграфія

12

3

ням. мова

8

біялогія

10

матэмат.

13

мастацтва

12

4

матэмат.

8

ням. мова

10

бел. мова

13

фізіка

12

5

АБЖ

8

бел. літ.

10

біялогія

13

хімія

12

6

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

У

Б

О

Т

А

1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

час зд. і сп.

5

3

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў    ў 5 класе інтэграванага навучання

Расклад вучэбных заняткаў

 на II паўгоддзе  2021/2022 навучальнага года

 ў класе інтэграванага навучання

 

Час правядзення

4 клас

5 класа спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы для дзяцей з цяжкасцямі ў навучанні

Праводзяць настаўнікі

Праводзіць настаўнік дэфектолаг

П

А

Н

Я

Дз

Е

Л

А

К

1

9.00-9.45

руск. літ.

руск. літ.

Субоцька Л.А.

 

2

9.55-10.40

руск. мова

руск. мова

Субоцька Л.А.

 

3

10.55-11.40

матэмат.

матэмат.

Субоцька Л.А.

 

4

11.55-12.40

чал. і свет

чал. і свет

Субоцька Л.А.

 

5

12.55-13.40

выяўл. маст.

выяўл. маст.

Субоцька Л.А.

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

9.00-9.45

фіз. к. і зд.

фіз. к. і зд.

Арабей Г.І.

 

2

9.55-10.40

бел. мова

бел. мова

Субоцька Л.А.

 

3

10.55-11.40

бел. літ.

бел. літ.

Субоцька Л.А.

 

4

11.55-12.40

матэмат.

матэмат.

 

Голуб А.П.

5

12.55-13.40

ням. мова

ням. мова

Кулінка А.М.

 

6

13.55-14.40

 

чал. і свет

 

Голуб А.П.

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

9.00-9.45

руск. літ.

руск. літ.

Субоцька Л.А.

 

2

9.55-10.40

руск. мова

руск. мова

Субоцька Л.А.

 

3

10.55-11.40

матэмат.

матэмат.

Субоцька Л.А.

 

4

11.55-12.40

ням. мова

ням. мова

Кулінка А.М.

 

5

12.55-13.40

фіз. к. і зд.

фіз. к. і зд.

Арабей Г.І.

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

9.20-10.05

музыка

музыка

Субоцька Л.А.

 

2

10.15-11.00

бел. літ.

бел. літ.

Субоцька Л.А.

 

3

11.15-12.00

бел. мова

бел. мова

 

Голуб А.П.

4

12.15-13.00

ням. мова

ням. мова

Кулінка А.М.

 

5

13.15-14.00

АБЖ

АБЖ

Данчанка В.М.

 

6

14.10-14.55

 

карэкцыя

 

Голуб А.П.

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

9.00-9.45

руск. мова

руск. мова

Субоцька Л.А.

 

2

9.55-10.40

час зд. і сп.

час зд. і сп.

Арабей Г.І.

 

3

10.55-11.40

матэмат.

матэмат.

Субоцька Л.А.

 

4

11.55-12.40

прац. нав.

прац. нав.

Субоцька Л.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание уроков (9-11 классы)

 

 

9 клас

 

10 клас

 

11 клас

 

П

А

Н

Я

ДЗ

Е

Л

А

К

1

гіст. Бел.

17

бел. літ.

16

матэмат.

15

2

матэмат.

17

бел. мова

16

гіст. Бел.

15

3

фіз.к. і зд.

5

ням.мова

16

грамадазн.

15

4

бел. мова

17

матэмат.

16

ням.мова

15

5

бел. літ.

17

руск. літ.

16

час зд. і сп

5

6

сусв. гіст.

17

фіз.к. і зд.

5

бел. літ.

15

7

 

 

 

 

астраном.

15

 

 

 

 

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

матэмат.

17

фізіка

16

бел. літ.

15

2

руск. мова

17

матэмат.

16

бел. мова

15

3

бел. мова

17

гіст. Бел.

16

фізіка

15

4

інфармат.

17

грамадазн.

16

мед./дапр.падр.

15/6

5

грамадазн.

17

руск. мова

16

матэмат.

15

6

ням.мова

17

руск. літ.

16

сусв. гіст.

15

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

руск. літ.

17

матэмат.

16

хімія

15

2

руск. мова

17

ням.мова

16

біялогія

15

3

матэмат.

17

прац. нав.   

16

ням.мова

15

4

геаграфія

17

прац. нав.     

16

руск. мова

15

5

біялогія

17

інфармат.

16

руск. літ.

15

6

фізіка

17

біялогія

16

фіз.к. і зд.

5

7

ням.мова

17

час зд. і сп.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

матэмат.

17

хімія

16

фізіка  

15

2

хімія

17

сусв. гіст.

16

матэмат.

15

3

фіз. к. і зд.

17

матэмат.

16

хімія

15

4

бел. літ.

17

біялогія

16

прац. нав.

15

5

прац.нав.

17

фізіка

16

прац. нав.

15

6

сусв. гіст.

17

чарчэнне

16

біялогія

15

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

 

1

ням.мова

17

ням. мова

16

геаграфія

15

2

фізіка

17

хімія

16

ням.мова

15

3

біялогія

17

геаграфія

16

матэмат.

15

4

хімія

17

мед./дапр.падр.

16/6

фіз.к. і зд.

5

5

матэмат.

17

фіз.  к. і зд.

5

інфармат.

15

6

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

У

Б

О

Т

А

1

час зд. і сп.

5

прац.навуч.

16

прац.навуч.

15

2

 

 

прац.навуч.

16

прац.навуч.

15

3

 

 

прац.навуч.

16

прац.навуч.

15

4

 

 

прац.навуч.

16

прац.навуч.

15

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў    ў 10 класе інтэграванага навучання

 

Расклад вучэбных заняткаў

 на II паўгоддзе  2021/2022 навучальнага года

 ў 9 класе інтэграванага навучання

 

Час правядзення

9 клас

10 клас 1 аддзязення дапаможнай школы

Праводзяць настаўнікі

Праводзіць настаўнік дэфектолаг

П

А

Н

Я

Дз

Е

Л

А

К

1

9.00-9.45

гіст. Бел.

гіст. Бел.

Голік Т.А.

 

2

9.55-10.40

матэмат.

матэмат.

Хвясько Т.В.

 

3

10.55-11.40

фіз.к. і зд.

фіз.к. і зд.

Суржык А.М.

 

4

11.55-12.40

бел. мова

бел. мова

Саванчук А.І.

 

5

12.55-13.40

бел. літ.

прац. нав.

Касянік Н.Н.

 

6

13.55-14.40

сусв. гіст.

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

1

9.00-9.45

матэмат.

матэмат.

Хвясько Т.В.

 

2

9.55-10.40

руск. мова

біялогія

 

Голуб А.П.

3

10.55-11.40

бел. мова

бел. мова

 

Голуб А.П.

4

11.55-12.40

інфармат.

элем. камп’ют. граматы

Цыганкоў У.Л.

 

5

12.55-13.40

грамадазн.

прац. нав.

Касянік Н.Н.

 

6

13.55-14.40

ням.мова

прац. нав.

Касянік Н.Н.

 

С

Е

Р

А

Д

А

 

1

9.00-9.45

руск. літ.

руск. літ.

Суржык Л.А.

 

2

9.55-10.40

руск. мова

руск. мова

Суржык Л.А.

 

3

10.55-11.40

матэмат.

матэмат.

Хвясько Т.В.

 

4

11.55-12.40

геаграфія

геаграфія

Грышчук М.І.

 

5

12.55-13.40

біялогія

біялогія

Савіч А.В.

 

6

13.55-14.40

фізіка

 

 

 

7

14.50-15.35

ням.мова

 

 

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

 

1

9.20-10.05

матэмат.

матэмат.

Хвясько Т.В.

 

2

10.15-11.00

хімія

гіст. Белар.

 

Голуб А.П.

3

11.15-12.00

фіз. к. і зд.

фіз. к. і зд.

Суржык А.М.

 

4

12.15-13.00

бел. літ.

бел. літ.

Саванчук А.І.

 

5

13.15-14.00

прац.нав.

прац.нав.

Касянік Н.Н.

 

6

14.10-14.55

сусв. гіст.

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

1

9.00-9.45

ням.мова

сац.-бытав. арыенцір.

 

Голуб А.П.

2

9.55-10.40

фізіка

бел. мова

 

Голуб А.П.

3

10.55-11.40

біялогія

прац.навуч. 

 

Голуб А.П.

4

11.55-12.40

хімія

прац.навуч. 

 

Голуб А.П.

5

12.55-13.40

матэмат.

карэкцыя

 

Голуб А.П.

СУБ.

1

9.00-9.45

час зд. і сп.

час зд. і сп.

Суржык А.М.

 

 

свернуть

Графік работы спартыўнай залы

Графік работы спартыўнай залы

на 2021/2022 навучальны год

 

Дзень

Час

Заняткі

Адказны

Панядзелак

 

9.00 – 15.35

15.55 – 17.05

18.00 – 21.00

Урокі, факультатывы по раскладу

Секцыя «Настольны тэніс»

Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел»

Сплендзер А.І., Суржык А.М.

Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

Аўторак

 

9.50 – 15.45

 

Урокі, факультатывы по раскладу

 

Арабей Г.І., Суржык А.М.

 

Серада

 

9.50 – 15.35

18.00 – 20.20

Урокі, факультатывы по раскладу

Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел»

Арабей Г.І., Сплендзер А.І.

Сплендзер А.І.

Чацверг

 

9.00 – 15.35

18.00 – 21.00

Урокі, факультатывы по раскладу

Секцыя «Валейбол»

Арабей Г.І., Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

Пятніца

 

9.00 – 14.50

18.00 – 21.00

Урокі, факультатывы по раскладу

Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел»

Сплендзер А.І., Суржык А.М.

Сплендзер А.І.

Субота

 

9.00 – 10.40

10.40 – 11.50

Факультатывы по раскладу

Секцыя АФП

Суржык А.М.

Суржык А.М.

 

                      

свернуть

Расписание занятий СМГ

Расклад заняткаў

па фізічнай культуры і здароўю

спецыяльнай медыцынскай групы

на 2 паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

День нядзелі

Час правядзення

Колькасць гадзін

Месца правядзення

П.І.І па бацьку настаўніка

Панядзелак

14.50-15.35

1

спартыўная зала

Суржык А.М.

Чацвер

15.05-15.50

1

спартыўная зала

Суржык А.М.

 

свернуть

Графік занятасці вучняў, якія адносяцца да СМГ

Графік занятасці вучняў, якія адносяцца да СМГ, вызваленныя ад заняткаў по фізічная культуры і здароўю

 на 3 чвэрць 2021/2022 года

клас

дзень

урок

занятак

адказны

9

Бондарь Г.

панядзелак

3

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

пятніца

1

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

субота

1

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

8

Лазарчук А.

панядзелак

5

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

пятніца

2

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

10

Касянік К.

панядзелак

6

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

серада

7

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

пятніца

5

Індывідуальныя заняткі

Касмовіч В. У.

 

свернуть

Расписание факультативов

                                         

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў

на 2 паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Дзень

Назва факультатыва

Клас

Час

Настаўнік

 

Панядзелак

1.

Обобщающий курс (русский язык)

9

15.00-15.45

Суржык Л.А.

2.

Мастацкае тачэнне драўніны

9

15.00-15.45

Данчанка С.В.

Аўторак

3.

Мая Айчына. Рэспубліка Беларусь

1

13.00-13.35

Данчанка В.М.

4.

Сем “Я”

2

13.10-13.55

Голуб А.П.

5.

Мая Айчына. Сям’я – аснова дзяржавы

3

14.05-14.50

Данчанка В.М.

6.

Путешествие в мир сказки

4

14.05-14.50

Сяргейчык І.М.

7.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызма

5,6

15.00-15.45

Касмовіч В.У.

8.

Асновы сучаснага этыкету

9

15.00-15.45

Сяргейчык І.М.

9.

Асновы  бяспекі жыццядзейнасці

9

15.00-15.45

Арабей Г.І.

10.

Асновы права

10

15.00-15.45

Данчанка В. М.

11.

Асновы сямейнага жыцця

11

15.00-15.45

Касянік Н.М.

Серада

12.

Асновы праваслаўнай культуры

1

13.00-13.35

Цыганкова Ф.І.

13.

Экалагічнае краязнаўства

2

13.10-13.55

Грышчук М.І.

14.

Гуляем у шашкі

3

14.05-14.50

Арабей Г.І.

15.

Путешествие в мир сказки

3

14.05-14.50

Сяргейчык І.М.

16.

Экалагічнае краязнаўства

4

14.05-14.50

Грышчук М.І.

17.

Асновы  бяспекі жыццядзейнасці

6

15.00-15.45

Арабей Г.І.

18.

Свет культурных раслін

7

15.00-15.45

Сяргейчык І.М.

19.

Рашэнне задач па фізічнай геаграфіі мацерыкоў і акіянаў

7,8

15.00-15.45

Грышчук М.І.

20.

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

11

15.00-15.45

Савіч А.В.

Чацвер

21.

Матэматычная вясёлка

3

14.20-15.05

Бут-Гусаім С.І.

22.

Экалагічнае краязнаўства

3

14.20-15.05

Грышчук М.І.

23.

Асновы  бяспекі жыццядзейнасці

7

15.15-16.00

Арабей Г.І.

24.

Прафесія маёй мары

9

15.15-16.00

Данчанка В. М.

25.

Зямля беларуская

9

15.15-16.00

Грышчук М.І.

26.

Гуляем у футбол

9

16.05-16.50

Суржык А.М.

27.

Дзіўны свет арганічных рэчываў

10

16.05-16.50

Савіч А.В.

28.

Тэхнічнае макетаванне

10

15.15-16.00

Данчанка С.В.

29.

Культура здаровага ладу жыцця

10

15.15-16.00

Сяргейчык І.М

30.

Баскетбол

11

15.15-16.00

Сплендзер А.І.

31.

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

11

15.15-16.00

Голік Т.А.

Пятніца

32.

Рашэнне задач па фізічнай геаграфіі

6

15.00-15.45

Грышчук М.І.

Субота

33.

Час здароўя і спорта

8

9.00-9.45

Суржык А.М.

34.

Час здароўя і спорта

9

9.55-10.40

Суржык А.М.

35.

Хатняя майстэрня

6

9.55-10.40

Данчанка С.В.

 

 

 

свернуть

Расписание кружков

Расклад работы гурткоў

на 2021/2022 навучальны год      

 

 № п\п

 

Назва гуртка

 

 К-ць гадзін

 Клас

 

Час і дзень правядзення

 Настаўнік

1

 

Пошук

 

1

 

10-11

панядзелак

16.00-16.45

 

Данчанка С.В.

 

2

Умелыя ручкі

1,5

2-6

чацвер

15.15-16.25

Касмовіч В.У.

 

3

ЮП

1,5

 

5-9

 

чацвер

16.10-17.20

Данчанка С.В.

 

4

ЮІР

1

5-9

пятніца

17.00-17.45

Сплендзер А.І.

 

5

Выцінанка

2

2-7

субота

9.00-10.35

Голік Т.А.

 

6

Мастацкае тачэнне драўніны

 

1,5

 

5-9

субота

10.40-11.50

 

Данчанка С.В.

7

Турызм

1,5

5-9

субота

11.50-13.00

Суржык А.М.

свернуть

Расписание секций

Расклад

работы спартыўных секцый

на 2021/2022 навучальны год

 

 

№ п\п

 

Назва

секцыі

 

 

К-ць гадзін

 

Клас

 

Час і дзень правядзення

 

Настаўнік

 

1

 

Валейбол

 

3

 

5-11

чацвер

18.00-20.25

 

Сплендзер А.І.

 

2

Настольны тэніс

 

1,5

 

5-9

панядзелак

15.55-17.05

Суржык А.М.

 

3

АФП

1,5

1-5

субота

        10.40-11.50

Суржык А.М.

                               

свернуть