Министерство образования Республики Беларусь
Отдел по образованию Ивацевичского райисполкома
Государственное учреждение образования
"Добромысленская средняя школа"
Расклад званкоў
панядзелак- серада,пятніца
№ урока |
Час правядзення |
1 урок |
9.00-9.45 |
2 урок |
9.55-10.40 |
3 урок |
10.55-11.40 |
4 урок |
11.45-12.40 |
5 урок |
12.55-13.40 |
6 урок |
13.55-14.40 |
7 урок |
14.50-15.35 |
чацвер
№ урока |
Час правядзення |
0 урок |
8.40-9.15 |
1 урок |
9.20-10.05 |
2 урок |
10.15-11.00 |
3 урок |
11.15-12.00 |
4 урок |
12.15-13.00 |
5 урок |
13.15-14.00 |
6 урок |
14.10-14.55 |
7 урок |
15.05-15.50 |
субота
№ урока |
Час правядзення |
1 урок |
9.00-9.45 |
2 урок |
9.55-10.35 |
3 урок |
10.40-11.25 |
4 урок |
11.30-12.15 |
|
|
1 клас |
2 клас |
3 клас |
4 клас |
П А Н Я ДЗ Е Л А К |
1 |
бел.літ. |
бел.літ. |
бел.літ. |
бел.літ. |
2 |
бел. мова |
бел. мова |
бел. мова |
бел. мова |
|
3 |
выяўл. маст. |
выяўл. маст. |
выяўл. маст. |
выяўл. маст. |
|
4 |
музыка |
музыка |
АБЖ |
чал. і свет |
|
5 |
|
|
музыка |
музыка |
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
А Ў Т О Р А К |
1 |
чал. і свет |
руск. літ. |
руск. літ. |
руск. літ. |
2 |
матэмат. |
руск. мова |
руск. мова |
руск. мова |
|
3 |
руск. мова |
фіз. к. і зд. |
ням. мова |
матэмат. |
|
4 |
фіз. к. і зд. |
матэмат. |
матэмат. |
бел. мова |
|
5 |
|
|
фіз. к. і зд. |
фіз. к. і зд. |
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
С Е Р А Д А
|
1 |
бел. літ. |
руск. літ. |
ням. мова |
руск. літ. |
2 |
бел. мова |
руск. мова |
матэмат. |
ням. мова |
|
3 |
час зд. і сп. |
матэмат. |
руск. мова |
руск. мова |
|
4 |
матэмат. |
АБЖ |
час зд. і сп. |
матэмат. |
|
5 |
|
час зд. і сп. |
руск. літ. |
АБЖ |
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ч А Ц В Е Р
|
1 |
прац. нав. |
бел. літ. |
бел. літ. |
час зд. і сп. |
2 |
бел. мова |
бел. мова |
бел. мова |
ням. мова |
|
3 |
матэмат. |
матэмат. |
матэмат. |
матэмат. |
|
4 |
|
чал. і свет |
ням. мова |
бел. літ. |
|
5 |
|
|
прац. нав. |
прац. нав. |
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
П Я Т Н І Ц А
|
1 |
бел. літ. |
бел. мова |
фіз. к. і зд. |
фіз. к. і зд. |
2 |
фіз. к. і зд. |
матэмат. |
матэмат. |
ням. мова |
|
3 |
матэмат. |
фіз. к. і зд. |
бел. мова |
матэмат. |
|
4 |
выяўл. маст. |
прац. нав. |
чал. і свет |
бел. мова |
|
5 |
кл. гадзіна |
кл. гадзіна |
кл. гадзіна |
кл. гадзіна |
|
6 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
С У Б О Т А |
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 клас |
|
6клас |
|
7 клас |
|
П А Н Я ДЗ Е Л А К |
1 |
матэмат. |
15 |
руск. мова |
16 |
сусв. гіст. |
8 |
2 |
фіз. к. і зд. |
5 |
інфармат. |
17 |
мастацтва |
8 |
|
3 |
прац. нав. |
2/6 |
бел. мова |
16 |
фіз. к. і зд. |
5 |
|
4 |
руск. мова |
15 |
матэмат. |
16 |
матэмат. |
8 |
|
5 |
сусв. гіст. |
15 |
фіз. к. і зд. |
5 |
прац. нав. |
2/6 |
|
6 |
мастацтва |
15 |
бел. літ. |
16 |
прац. нав. |
2/6 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
А Ў Т О Р А К |
1 |
бел. мова |
15 |
бел.літ. |
16 |
ням. мова |
8 |
2 |
матэмат. |
15 |
бел. мова |
16 |
фізіка |
8 |
|
3 |
сусв. гіст. |
15 |
матэмат. |
16 |
бел. мова |
8 |
|
4 |
ням. мова |
15 |
сусв. гіст. |
16 |
бел.літ. |
8 |
|
5 |
чал. і свет |
15 |
ням. мова |
16 |
матэмат. |
8 |
|
6 |
|
15 |
час зд. і сп. |
5 |
гіст.Бел. |
8 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
С Е Р А Д А
|
1 |
матэмат. |
15 |
біялогія |
16 |
матэмат. |
8 |
2 |
руск. літ. |
15 |
матэмат. |
16 |
біялогія |
8 |
|
3 |
руск. мова |
15 |
мастацтва |
16 |
ням. мова |
8 |
|
4 |
ням. мова |
15 |
руск. мова |
16 |
руск. мова |
8 |
|
5 |
бел. мова |
15 |
руск. літ. |
16 |
інфармат. |
17 |
|
6 |
бел. літ. |
15 |
ням. мова |
16 |
руск. літ. |
8 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ч А Ц В Е Р
|
1 |
руск. літ. |
15 |
матэмат. |
16 |
хімія |
8 |
2 |
руск. мова |
15 |
геаграфія |
16 |
фіз. к. і зд. |
5 |
|
3 |
матэмат. |
15 |
прац. нав. |
2/6 |
бел. мова |
8 |
|
4 |
фіз. к. і зд. |
5 |
прац. нав. |
2/6 |
матэмат. |
8 |
|
5 |
ням. мова |
15 |
бел. мова |
16 |
геаграфія |
8 |
|
6 |
|
|
ням. мова |
16 |
біялогія |
8 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
П Я Т Н І Ц А
|
1 |
бел. мова |
15 |
матэмат. |
16 |
ням. мова |
8 |
2 |
АБЖ |
15 |
руск. мова |
16 |
матэмат. |
8 |
|
3 |
матэмат. |
15 |
руск. літ. |
5 |
руск. мова |
8 |
|
4 |
бел. літ. |
15 |
фіз. к. і зд. |
16 |
фізіка |
8 |
|
5 |
час зд. і сп. |
5 |
гіст. Бел. |
16 |
руск. літ. |
8 |
|
6 |
кл. гадзіна |
15 |
кл. гадзіна |
16 |
кл. гадзіна |
8 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
С У Б О Т А |
1 |
|
|
|
|
час зд. і сп. |
5 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 клас |
|
9 клас |
|
11 клас |
|
фіз.к. і зд. |
5 |
інфармат. |
17 |
бел. мова |
12 |
бел. літ. |
10 |
прац. нав. |
2/6 |
сусв. гіст. |
12 |
матэмат. |
10 |
сусв. гіст. |
13 |
інфармат. |
17 |
інфармат. |
17 |
фіз. к. і зд. |
5 |
грамадазн. |
12 |
мастацтва |
10 |
бел. мова |
13 |
матэмат. |
12 |
сусв. гіст. |
10 |
матэмат. |
13 |
фіз.к. і зд. |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
гіст. Бел. |
10 |
руск. літ. |
13 |
фізіка |
12 |
ням.мова |
10 |
руск. мова |
13 |
астраномія |
12 |
фізіка |
10 |
геаграфія |
13 |
руск. мова |
12 |
матэмат. |
10 |
матэмат. |
13 |
руск. літ. |
12 |
руск. мова |
10 |
фізіка |
13 |
гіст. Бел. |
12 |
рус. літ. |
10 |
ням.мова |
13 |
матэмат. |
12 |
|
|
|
|
час зд. і сп. |
5 |
|
|
|
|
|
|
фізіка |
10 |
бел. літ. |
13 |
ням.мова |
12 |
матэмат. |
10 |
бел. мова |
13 |
фізіка |
12 |
бел. мова |
10 |
матэмат. |
13 |
біялогія |
12 |
бел. літ. |
10 |
біялогія |
13 |
матэмат. |
12 |
ням.мова |
10 |
хімія |
13 |
бел. мова |
12 |
хімія |
10 |
фізіка |
13 |
бел. літ. |
12 |
|
|
ням.мова |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
геаграфія |
17 |
грамадазн. |
13 |
прац. нав. |
12 |
біялогія |
10 |
гіст. Бел. |
13 |
прац. нав. |
12 |
фіз.к. і зд. |
5 |
ням. мова |
13 |
геаграфія |
12 |
бел.мова |
10 |
мастацтва |
13 |
хімія |
12 |
матэмат. |
10 |
фіз. к. і зд. |
5 |
біялогія |
12 |
прац. нав. |
2 |
геаграфія |
13 |
фіз. к. і зд. |
5 |
ням.мова |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
руск. мова |
10 |
фізіка |
13 |
хімія |
12 |
хімія |
10 |
руск. мова |
13 |
матэмат. |
12 |
матэмат. |
10 |
матэмат. |
13 |
руск. літ. |
12 |
біялогія |
10 |
руск. літ. |
13 |
ням. мова |
12 |
геаграфія |
10 |
хімія |
13 |
мед./дапр.падр. |
12 |
кл. гадзіна |
10 |
кл. гадзіна |
13 |
кл. гадзіна |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
прац.навуч. |
12 |
час зд. і сп. |
5 |
|
|
прац.навуч. |
12 |
|
|
час зд. і сп. |
5 |
прац.навуч. |
12 |
|
|
|
|
прац.навуч. |
12 |
|
|
|
|
|
|
Графік работы спартыўнай залы
на 2023/2024 навучальны год
Дзень |
Час |
Заняткі |
Адказны |
Панядзелак
|
9.00 – 15.35 15.55 – 17.05 18.00 – 19.40 |
Урокі, факультатывы по раскладу Секцыя «Настольны тэніс» Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел» |
Сплендзер А.І., Суржык А.М. Суржык А.М. Сплендзер А.І. |
Аўторак
|
9.00 – 15.45
|
Урокі, факультатывы по раскладу
|
Арабей Г.І., Суржык А.М.
|
Серада
|
90– 15.35 17.50 – 21.00 |
Урокі, факультатывы по раскладу Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел» |
Арабей Г.І., Сплендзер А.І. Сплендзер А.І. |
Чацверг
|
9.20 – 15.50 18.00 – 20.30 |
Урокі, факультатывы по раскладу Секцыя «Валейбол» |
Арабей Г.І., Суржык А.М. Сплендзер А.І. |
Пятніца
|
9.00 – 14.50 17.50 – 21.00 |
Урокі, факультатывы по раскладу Работа с моладзю ад раённай спартыўна-аздараўленчай установы «Вымпел» |
Сплендзер А.І., Суржык А.М. Сплендзер А.І. |
Субота
|
9.00 – 10.40 10.40 – 11.50 |
Факультатывы по раскладу Секцыя АФП |
Суржык А.М. Суржык А.М. |
Расклад заняткаў
па фізічнай культуры і здароўю
спецыяльнай медыцынскай групы
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
День нядзелі |
Час правядзення |
Колькасць гадзін |
Месца правядзення |
П.І.І па бацьку настаўніка |
Панядзелак |
14.50-15.35 |
1 |
спартыўная зала |
Суржык А.М. |
Чацвер |
15.05-15.50 |
1 |
спартыўная зала |
Суржык А.М. |
Расклад правядзення факультатыўных заняткаў
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Дзень |
№ |
Назва факультатыва |
Клас |
Час |
Настаўнік |
Панядзелак |
1 |
Асновы праваслаўнай культуры |
2 |
13.00-13.45 |
Субоцька Л.А. |
2 |
Хатняя майстэрня |
6 |
10.40-11.25 |
Данчанка С.В. |
|
3 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
9 |
15.00-15.45 |
Голік Т.А. |
|
4 |
Асновы права |
11 |
15.00-15.45 |
Данчанка В. М. |
|
Аўторак
|
5 |
Правілы ў маім жыцці |
2 |
13.00-13.45 |
Грышчук М.І. |
6 |
Путешествие в мир сказки |
4 |
14.00-14.45 |
Сяргейчык І.М |
|
7 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызма |
5 |
14.00-14.45 |
Грышчук М.І. |
|
8 |
Шахматны ўсянавуч |
5 |
14.00-14.45 |
Арабей Г.І. |
|
9 |
Асновы бяспекі жыццядзейнасці |
6 |
15.00-15.45 |
Арабей Г.І. |
|
10 |
Мы – самі |
8 |
15.00-15.45 |
Сяргейчык І.М |
|
11 |
Зямля беларуская |
9 |
15.00-15.45 |
Грышчук М.І. |
|
Серада
|
12 |
Асновы праваслаўнай культуры |
3 |
14.00-14.45 |
Цыганкова Ф.І. |
13 |
Мой край |
4 |
14.00-14.45 |
Грышчук М.І. |
|
14 |
Мы – самі |
5 |
15.00-15.45 |
Савіч Е. А. |
|
15 |
Асновы бяспекі жыццядзейнасці |
8 |
15.00-15.45 |
Арабей Г.І. |
|
Чацвер |
16 |
Мой край |
2 |
13.20-14.05 |
Данчанка С.В. |
17 |
Па прыступках правіл здаровага харчавання |
2 |
13.20-14.05 |
Сяргейчык І.М |
|
18 |
Путешествие в мир сказки |
3 |
14.20-15.05 |
Сяргейчык І.М |
|
19 |
Сем Я |
4 |
14.20-15.05 |
Вінаградава С.А. |
|
20 |
Прапільная разьба і выпальванне па драўніне |
5 |
14.20-15.05 |
Данчанка С.В. |
|
21 |
Рашэнне задач па фізічнай геаграфіі |
6 |
15.15-16.00 |
Грышчук М.І. |
|
22 |
Тэхнічная графіка |
9 |
15.15-16.00 |
Данчанка С.В. |
|
23 |
Асновы сямейнага жыцця |
11 |
15.15-16.00 |
Сяргейчык І.М |
|
Пятніца |
24 |
Пазнай свет |
5 |
15.00-15.45 |
Сяргейчык І.М. |
Субота |
25 |
Гуляем у футбол |
5 |
9.00-9.45 |
Арабей Г.І. |
26 |
Размова аб культуры здаровага харчавання |
6 |
9.00-9.45 |
Савіч А.В. |
|
27 |
Час здароўя і спорту |
7 |
9.00-9.45 |
Суржык А.М. |
|
28 |
Час здароўя і спорту |
8 |
9.50-10.35 |
Суржык А.М. |
|
29 |
Асновы бяспекі жыццядзейнасці |
9 |
9.50-10.35 |
Арабей Г.І. |
|
30 |
Час здароўя і спорту |
9 |
10.40-11.25 |
Суржык А.М. |
Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№ п\п |
Назва гуртка
|
К-ць гадзін |
Клас |
Час і дзень правядзення |
Настаўнік |
1 |
Мастацкае апрацоўка драўніны. Разьба па дрэву |
2 |
5-9,11 |
панядзелак 16.20-17.55 |
Сплендзер А.І. |
2 |
Цуды з бісеру |
1,5 |
3-5 |
аўторак 15.50-17.00 |
Кулінка А.М. |
4 |
Азбука прыроды |
1,5 |
2-5 |
серада 15.00-16.10 |
Грышчук М.І. |
5 |
Выцінанка |
1,5 |
2-7 |
пятніца 15.00-16.10 |
Голік Т.А. |
6 |
Мастацкае тачэнне драўніны |
1,5 |
3-9 |
субота 10.50-12.00 |
Данчанка С.В. |
7 |
Эстрадна-сучасны танец |
2 |
3-9 |
субота 9.50-11.25 |
Савіч А.В. |
Расклад
работы спартыўных секцый
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№ п\п |
Назва секцыі
|
К-ць гадзін |
Клас |
Час і дзень правядзення |
Настаўнік |
1 |
Валейбол |
3 |
5-11 |
чацвер 18.00-20.30 |
Сплендзер А.І. |
2 |
Настольны тэніс |
1,5 |
5-9 |
панядзелак 15.55-17.05 |
Суржык А.М. |
3 |
АФП |
1,5 |
1-5 |
субота 10.40-11.50 |
Суржык А.М. |
Прыкладны план мерапрыемстваў
па арганізацыі грамадска-карыснай працы
на 2023/2024 навучальны год
№ п/п |
Назва мерапрыемства |
Дата правядзення |
Правілы паводзін на занятках ГКП. Арганізацыя рабочага месца у школе і дома |
02.09.22 |
|
Акцыя “Маленькае насенне – прыгожыя кветкі” |
09.09.22 |
|
Аперацыя “Ураджай” |
16.09.22 |
|
Акцыя «Дары дабро», прысвечаная Дню пажылых людзей |
23.09.22 |
|
Акцыя “Наш школьны двор” |
30.09.22 |
|
Акцыя “Зберажы дрэва – здай макулатуру” |
07.10.22 |
|
Акцыя “Чысты двор” |
14.10.22 |
|
Акцыя “Гаспадары” |
21.10.22 |
|
Акцыя “За чысціню школьнай тэрыторыі” |
28.10.22 |
|
Аперацыя “Утульнасць” |
11.11.22 |
|
Аперацыя “Кніжная бальніца” |
18.11.22 |
|
Акцыя «Дары дабро», прысвечаная Дню інвалідаў |
25.11.22 |
|
Аперацыя “Зімовае чараўніцтва” |
02.12.22 |
|
Аперацыя “Падкормім птушак” |
09.12.22 |
|
Акцыя “Чыстыя сцежкі” |
16.12.22 |
|
Акцыя “Упрыгожым ёлку” |
23.12.22 |
|
Акцыя “Утульны школьны кабінет” |
13.01.23 |
|
Аперацыя “Кніжная бальніца” |
20.01.23 |
|
Акцыя “Чыста ў школе і вакол” |
27.01.23 |
|
Акцыя “Забота аб старэйшым пакаленні” |
03.02.23 |
|
Аперацыя “Утульнасць” |
10.02.23 |
|
Акцыя “Зялёны клас” |
17.02.23 |
|
Аперацыя “Забота аб будучым ураджаі” |
24.02.23 |
|
Акцыя «Дары дабро», прысвечаная Міжнароднаму жаночаму дню |
03.03.23 |
|
Конкурс “Самы ўтульны школьны кабінет” |
10.03.23 |
|
Акцыя “Утульны школьны двор” |
17.03.23 |
|
Акцыя “Мой утульны чысты класс” |
24.03.23 |
|
Акцыя “Зялёны клас” |
07.04.23 |
|
Аперацыя “Адходы ў даходы” |
14.04.23 |
|
Акцыя “За чысціню школьнай тэрыторыі” |
21.04.23 |
|
Аперацыя “Абеліск” |
28.04.23 |
|
Акцыя “Міласэрнасць” |
05.05.23 |
|
Экалагічная акцыя “ Квітней, школа ” |
12.05.23 |
|
Акцыя “Мой утульны чысты клас” |
19.05.23 |
|
Акцыя “За чысціню школьнай тэрыторыі” |
26.05.23 |