Весенние каникулы

План работы на весенних каникулах

План выхаваўчай работы

 на перыяд вясновых канікул

Дата

Мерапрыемства

Клас

Час правядзення

 

Адказны

28.03

Аперацыя “Кніжка захварэла”

1

9.00 – 10.00

Цыганкова Ф.І.

Поле цудаў “Птушкі нашага краю”

2

9.00 – 10.00

Вінаградава С.А.

Творчая майстэрня “У свеце прыгожага”

4

9.00 – 10.00

Субоцька Л.А.

Дзелавая гульня “Выратаваць планету”

5

9.00 – 10.00

Грышчук М.І

Акцыя “Чысты клас”

3

6

9

10

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

9.00 – 10.00

Бут-Гусаім С.І. Касянік Н.М. Данчанка В.М.

Сяргейчык І.М.

29.03

Занятак-гульня “Пазнавальныя хвілінкі”

1

9.00 – 10.00

Цыганкова Ф.І.

Падарожжа ў веснавую прыроду

3

9.00 – 10.00

Бут-Гусаім С.І.

Віктарына “Вяселая батаніка”

5

9.00 – 10.00

Грышчук М.І

Акцыя У прыроды есць сябры – я і ты”

6

10.00 – 11.00

Касянік Н.М.

Акцыя “Чысты клас”

8

9.00 – 10.00

Голуб А.П.

Гутарка з праглядам відэа “Асцярожна: Піва!”

9

10.00 – 11.00

Данчанка В.М.

Школа здароўя “Прафілактыка шаленства”

10

9.00 – 10.00

Сяргейчык І.М.

Акцыя “Пакаевыя кветкі”

11

9.00 – 10.00

Саванчук А.І.

30.03

Бібліятэчны дзень. Наведванне бібліятэкі

1

9.00 – 10.00

Цыганкова Ф.І.

Экскурсія ў бібліятэку

2

9.00 – 10.00

Вінаградава С.А.

Конкурсная праграма “Знаемыя незнаемцы”

3

9.00 – 10.00

Бут-Гусаім С.І.

Сюжэтна-ролевыя гульні на свежым паветры

4

9.00 – 10.00

Субоцька Л.А.

Круглы стол “Я здароўе зберагу – сам сабе дапамагу”

5

9.00 – 10.00

Грышчук М.І

Дыспут “Шкодныя звычкі і як з імі змагацца”

8

12.00 – 13.00

Голуб А.П.

Трэнінг “Чорнае і белае ў сучасным свеце”

9

10.00 – 11.00

Данчанка В.М.

Час зносін “Пагаворым пра дабро і зло”

10

9.00 – 10.00

Сяргейчык І.М.

Гутарка “Два полюсы, два мацерыкі” Генд. вых.

11

9.00 – 10.00

Саванчук А.І.

31.03

Прававая гульня “Прыгожы той, хтопрыгожа паступае”

8

9.00 – 10.00

Голуб А.П.

Гульня-трэнінг “Як сябе весці ў небяспечных жыццевых сітуацыях”

11

9.00 – 10.00

Саванчук А.І.

01.04

Конкурс малюнкаў “Сустракаем вясну”

2

9.00 – 10.00

Вінаградава С.А.

Экскурсія ў школьны краязнаўчы музей

4

9.00 – 10.00

Субоцька Л.А.

02.04

Гутарка “Дзве сястры – Беларусь і Расія”

6

10.00 – 11.00

Касянік Н.М.

Брэйн-рынг “Ці ведаеш ты жывел?”

7

9.00 – 10.00

Касмовіч В.У.

Акцыя “Чысты клас”

7

10.00 – 11.00

Касмовіч В.У.

  

 

свернуть

Работа кружков и секций

Расклад работы гурткоў і спартыўных секцый

на перыяд вясновых канікул 2021/2022 навучальнага года

з 28.03.2022 па 02.04.2022 

 № п\п

 

Назва гуртка

 

 К-ць гадзін

 Клас

 

Час і дзень правядзення

 Настаўнік

1

 

Пошук

 

1

 

10-11

28.03 (панядзелак)

10.00-10.45

 

Данчанка С.В.

 

2

Умелыя ручкі

1,5

2-6

02.04. (субота)

10.00-11.10

Касмовіч В.У.

 

3

ЮП

1,5

 

5-9

 

31.03. (чацвер)

10.00-11.10

Данчанка С.В.

 

4

ЮІР

1

5-9

01.04. (пятніца)

10.00-10.45

Сплендзер А.І.

 

5

Выцінанка

2

2-7

02.04 (суббота)

9.00-10.35

Голік Т.А.

 

6

Мастацкае тачэнне драўніны

 

1,5

 

5-9

02.04 (субота)

10.00-11.10

 

Данчанка С.В.

7

Турызм

1,5

5-9

02.04 (суббота)

11.20-12.30

Суржык А.М.

8

 

Валейбол

 

3

 

5-11

31.03. (чацвер)

18.00-20.25

 

Сплендзер А.І.

9

Настольны тэніс

 

1,5

 

5-9

28.03 (панядзелак)

10.00-11.10

Суржык А.М.

10

АФП

1,5

1-5

02.04 (субота)

        10.00-11.10

Суржык А.М.

 

 

свернуть